Examples of using modern platform

Examples below will show you how you can apply our modern system in your company.

Try HRIIS for free
lustroj logo

Úplná digitálna transformácia Lustroj

Spoločnosť Lustroj s.r.o. so sídlom v obci Halič je výrobcom interiérových krbov a komponentov pre trhy Dánko, Švajčiarsko a Belgicko. Spoločnosť nasadila náš produkt PULSAWORKkompletne do svojho prostredia so všetkými časťami. Od nasadenia nášho produktu PULSAWORK poskytuje komplet informácie a prehľady pre všetky úrovne riadenia až k majiteľskej štruktúre.

Digitálnou transformáciou pomocou nášho produktu PULSAWORK došlo k transformácií na komplet digitálne zložky zamestnancov a riadenia ľudských zdrojov, optimalizáciu a zrýchlenie procesov schvaľovania dodávateľských faktúr a vystavovania faktúr s funkcionalitou párovania, čím manažment spoločnosti získal prehľadov KPI komplet digitálne a v cloude. 

Lustroj digitalizoval >>>

Spoločnosť Transfer Personalmanagement je personálnou spoločnosťou z Rakúska a pôsobí v oblasti personalistiky už viac ako 25 rokov. S pobočkami v celom Rakúsku, Nemecku, na Slovensku, v Maďarsku a v Česku dokáže ponúknuť svojim klientom služby presne na mieru, či ide o personálny lízing, sezónnu prácu, Payroll Service alebo On-Site Management.

Transfer Personalmanagement >>>

S.R. – WELDINGSTEEL logo

Spoločnosť S.R. – WELDINGSTEEL pôsobí na poli poskytovania komplexných služieb v oblasti ťažkého strojárstva. Spoločnosť ponúka pracovnú silu v podobe skúsených plne kvalifikovaných pracovníkov v odboroch:zvárač, zámočník, potrubár, elektrikár a iné.

S.R. - WELDINGSTEEL >>>

Od vzniku spoločnosť pôsobi na stavebnom trhu a vo výrobnej sfére. Poskytuje kvalifikovaných pracovníkov v rôznych profesiách na trhoch Západnej Európy vo Francúzsku, v Nemecku a v Belgicku. Spoločnosť pôsobí viac ako 24 rokov, v oblasti personálneho lízingu už viac ako 20 rokov.a zamestnáva viac ako 420 zamestnancov.

ASCENSIO >>>

Eratos logo

Úplná digitálna transformácia Eratos

Spoločnosť Eratos pôsobí na poli festivalov na česko-slovenskom trhu. Medzi usporadúvané festivaly spoločnosti patria festivaly ako TOPFEST, EKOFEST, ROCK SHOW DOMAŠA, KLASIKA Zemplín, Levice žijú vínom, Lodenica a iné s celkovou účasťou viac ako 100 000 účastníkov.

Spoločnosť Eratos si zvolila PULSAWORK na úplnú kontrolu ľudských zdrojov, náborov, perosnálneho obsadenia, vedenia nákladových stredísk, fakturácií, schvaľovania dodávateľských faktúr a kontroly priradeného majetku s dôrazom na komplet cloudové riešenie dostupné 24/7.

Eratos digitalizoval >>>

KERN.ADLER Software je európsky a indický poskytovateľ komplexných softvérových riešení. Spoločnosť buduje softvérové produkty pre klientov, ktorí hľadajú spoľahlivý outsourcing softvéru za rozumné náklady. Využívajúc to najlepšie z európskych manažérskych štandardov a indického softvérového priemyslu – vysoko kvalifikovaných a skúsených vývojárov, sú schopní ponúknuť kvalitné služby za konkurenčné ceny. Na rozdiel od väčšiny offshore softvérových spoločností sa centrála manažmentu nachádza v srdci Európy – v Bratislave na Slovensku. S dvomi pobočkami v Bangalore – India a Bruseli – Belgicko je spoločnosť vždy blízko klientom z trhov Európy, Stredného východu a Ázie.

KERN.ADLER Software >>>

Tenedor logo

Spoločnosť TENEDOR sa sústredí na poskytovanie kvalitných služieb v logistike.  V rámci prepravy tovaru sa spoločnosť sústredí na balíky, paletový tovar, nadrozmerné zásielky, stavebný materiál, atypom a vynáške zásielok. Medzi portólio poskytovaných služieb patrí Track and Trace, Import a export Digitálnych dát, automatický prenos dát o zásielkach, on-Line objednávkový systém, poskytovanie dokumentov k prepravám a doručeniu, systém dobierok a platieb a preclievanie zásielok a vrámci skladu je to kontingenčný sklad, cross dock, triedenie obsahu zásielok, balenie, stohovanie, označovanie tovaru a pridelovanie čiarového kódu. Ako je možné vidieť, spoločnosť si uvedumuje dôležitosť digitalizácie v logistike a ziskavanie konkurencieschopnosti vďaka implementovaniu modernych digiálnych technológií, čo im pomáha rásť.

TENEDOR >>>

LK-Partner logo

Stavebná spoločnosť sídliaca v Dolnom Kubíne, zaoberajúca sa kompletným zastrešením a  výstavbou obytných, kancelárskych, logistických a priemyselných objektov. Disponuje viac než 15-ročnými hodnotnými skúsenosťami v náročnom stavebnom priemysle. Spoločnosť je vybavená  potrebnými zdrojmi a kvalifikovaným personálom. Hlavnými vlastnosťami sú najmä precíznosť, plnenie časového plánu a kvalita vykonaných prác. Výkon práce na Slovenskom, Nemeckom a Rakúskom trhu dal množstvo príležitostí pre profesionálny rast hlavne v kvalitatívnej oblasti. Výsledkom snahy sú dobré výsledky, rast ďalších projektov, ktoré rozširujú pole pôsobnosti.

LK-PARTNER >>>

Consulting logo

Úplná digitálna transformácia CONSULTING A&T

Firemná skupina Consulting-group už viac ako pätnásť rokov poskytuje odborné poradenské služby v oblasti ekonomiky, daní, audítorke služby a účtovníctva. FIremná skupina organizuje vzdelávacie kurzy, semináre, poskytuje aj individuálne vzdelávanie.

Medzi prednosti spoločnosti partí profesionalita a servis, ktorý je poskytovaný pre klientov. Za kvalitu poskytovaných služieb hovorí množstvo spokojných klientvo naprieč rôznym segmentom podnikateľského domáceho aj medzinárodneho prostredia. 

CONSULTING digitalizoval >>>

HRIIS KPI

30%

of saved costs after
implementations GPS monitoring

70%

of time saved on
CV processing

75%

saved processing costs on
invoice matching

4D → 1,5D

necessary controlling
at work

7D → 1D

shortening approval of
received invoices

10D → 2,5D

shortening the time of cash cheque
inclusion into cost centers

DIGITALIZATION AS A LEAD AHEAD OF THE COMPETITORS

Do you want to get ahead of the competitors?

Innovate with us